Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Postępowanie administracyjne ujmując w wąskim znaczeniu można określić jako procedurę administracyjną, natomiast w szerszym znaczeniu można powiedzieć, że jest to tryb działań organów administracji publicznej w sprawach dotyczących praw i obowiązków niepodporządkowanych im służbowo konkretnych podmiotów ( administracyjne prawo formalne).

Więcej…
Bankowość elektroniczna
Plastikowy pieniądz - karta kredytowa

Karta kredytowaWiększość społeczeństwa nie wyobraża sobie już tego, by w trakcie zawierania transakcji kontentować się wyłącznie własnym portfelem. Czasy, gdy wynagrodzenia miesięczne otrzymywaliśmy do ręki odeszły w zapomnienie i obecnie zostają przelewane na konta osobiste.

Jeśli chodzi o płatności posługujemy się różnego rodzaju kartami, gdzie karty kredytowe są jednymi z najbardziej popularnych.

Więcej…
 
Bankowość elektroniczna a Facebook

Facebook jest obecnie jednym z popularnych portali społeczności, który pozwala nam na nawiązywanie nowych znajomości, utrzymywania obecnych kontaktów oraz skuteczne nowoczesne i efektywne reklamowanie się w sieci.

Na tym jednak nie kończą się zalety Facebooka. Pozwala on nam także na rozrywkę, dzięki wielu grom i aplikacjom na portalu. Ostatnio, Facebook wkracza również na jeszcze jeden rynek, a mianowicie, na rynek bankowości internetowej.

Więcej…
 
Bankowe aplikacje elektroniczne

Korzystanie z Internetu przez komórkę jest obecnie bardzo modne i wygodne. Możemy być na Facebooku w praktycznie każdej chwili, możliwe jest także sprawdzanie poczty elektronicznej czy sprawdzanie stanu swojego kona bankowego.

Elektroniczna bankowość daje nam dwa podstawowe sposoby korzystania z niej. Pierwszy z nich to oczywiście logowanie się do systemu z komputera stacjonarnego lub przenośne go za pomocą specjalnej, nowoczesnej platformy komunikacyjnej.

Więcej…