Ostatnio

Teraz większa liczba ludzi z chęcią odchodzi z pracy (zatrudnienia) w czyjejś firmie, żeby zrealizować swoje ukryte pragnienia o własnej działalności gospodarczej, własnej firmie.

Jeszcze niedawno ustąpienie ze stabilnej posady na rzecz sporej dozy niepewności, jaką jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej, było traktowane za dość ryzykowne. Dziś też bardzo ryzykownym nadal jest, lecz ludzie zmierzają się z tym ryzykiem z wizją lepszego dni jutrzejszego.

Więcej…

Kariera zawodowa to dość popularne w ostatnich latach określenie, które bardzo często występuje w mediach. Mówiąc kariera zawodowa mamy na myśli pewną ścieżkę zawodową, która ma nas doprowadzić do takiego stanu, kiedy to będziemy wykonywać pracę zgodną ze swoimi predyspozycjami i będziemy także otrzymywać za nią godne pieniądze.

W zasadzie każdy z nas chciałby robić to, co lubi, jednak to szczęście obecnie mają tylko nie liczni. Rynek pracy w Polsce nie wygląda najlepiej.

Więcej…

W Polsce starając się o posadę zostajemy poinformowani, iż praca będzie wykonywana na umowę zlecenie albo będzie zrealizowane na podstawie umowy o dzieło.

Okoliczność opłacania robotnika na etacie na podstawie umowy o pracę to w dzisiejszych czasach właściciela firmy niemały koszt finansowy, toteż pracodawcy robią zmniejszenie zobowiązań, zatem zatrudniają pracownika na powyżej przedstawione umowy, co daje możliwość na oszczędzenie na na składkach ZUS.

Więcej…
Bankowość elektroniczna
Bankowość elektroniczna a Facebook

Facebook jest obecnie jednym z popularnych portali społeczności, który pozwala nam na nawiązywanie nowych znajomości, utrzymywania obecnych kontaktów oraz skuteczne nowoczesne i efektywne reklamowanie się w sieci.

Na tym jednak nie kończą się zalety Facebooka. Pozwala on nam także na rozrywkę, dzięki wielu grom i aplikacjom na portalu. Ostatnio, Facebook wkracza również na jeszcze jeden rynek, a mianowicie, na rynek bankowości internetowej.

Więcej…
 
Bankowe aplikacje elektroniczne

Korzystanie z Internetu przez komórkę jest obecnie bardzo modne i wygodne. Możemy być na Facebooku w praktycznie każdej chwili, możliwe jest także sprawdzanie poczty elektronicznej czy sprawdzanie stanu swojego kona bankowego.

Elektroniczna bankowość daje nam dwa podstawowe sposoby korzystania z niej. Pierwszy z nich to oczywiście logowanie się do systemu z komputera stacjonarnego lub przenośne go za pomocą specjalnej, nowoczesnej platformy komunikacyjnej.

Więcej…
 
Bankowość internetowa

Dziś wszystko jest internetowe: sklepy, biura matrymonialne, biura podróży, uniwersytety. Internetowa jest dziś również bankowość.

Wiele banków oferuje internetowe usługi, jak na przykład prowadzenie konta drogą internetową. Jest to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Rachunek internetowy można założyć i prowadzić w sieci, zazwyczaj jest to konto darmowe. Dostaje się kartę do rachunku, więc wszytko jest tak jak tradycyjnie, ale jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Dziś można również założyć lokatę przez Internet. Trwa to tylko kilka chwil, jest proste i naprawdę wygodne.

Więcej…