Ostatnio

Teraz większa liczba ludzi z chęcią odchodzi z pracy (zatrudnienia) w czyjejś firmie, żeby zrealizować swoje ukryte pragnienia o własnej działalności gospodarczej, własnej firmie.

Jeszcze niedawno ustąpienie ze stabilnej posady na rzecz sporej dozy niepewności, jaką jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej, było traktowane za dość ryzykowne. Dziś też bardzo ryzykownym nadal jest, lecz ludzie zmierzają się z tym ryzykiem z wizją lepszego dni jutrzejszego.

Więcej…

Kariera zawodowa to dość popularne w ostatnich latach określenie, które bardzo często występuje w mediach. Mówiąc kariera zawodowa mamy na myśli pewną ścieżkę zawodową, która ma nas doprowadzić do takiego stanu, kiedy to będziemy wykonywać pracę zgodną ze swoimi predyspozycjami i będziemy także otrzymywać za nią godne pieniądze.

W zasadzie każdy z nas chciałby robić to, co lubi, jednak to szczęście obecnie mają tylko nie liczni. Rynek pracy w Polsce nie wygląda najlepiej.

Więcej…

W Polsce starając się o posadę zostajemy poinformowani, iż praca będzie wykonywana na umowę zlecenie albo będzie zrealizowane na podstawie umowy o dzieło.

Okoliczność opłacania robotnika na etacie na podstawie umowy o pracę to w dzisiejszych czasach właściciela firmy niemały koszt finansowy, toteż pracodawcy robią zmniejszenie zobowiązań, zatem zatrudniają pracownika na powyżej przedstawione umowy, co daje możliwość na oszczędzenie na na składkach ZUS.

Więcej…
Dla kogo wirtualne biuro?

155Wiele się obecnie słyszy o wirtualnych biurach jako nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniu dla biznesu.

Niektórzy przedsiębiorcy patrzą jednak na takie praktyki dość nieufnie, nie są pewni, czy to oferta również dla nich. Warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie: do kogo tak naprawdę adresowana jest oferta wirtualnego biura i kto może z niej skorzystać.

Adresatów tej oferty można podzielić na trzy, podstawowe grupy. Pierwsza z nich to osoby, które jeszcze nie mają własnej firmy, ale planują w najbliższym czasie rozpocząć działalność.

Doskonale wiemy, że trudno o pozyskanie kapitału na wynajem, kupno i wyposażenie biura, nie mówiąc już o utrzymaniu go i zatrudnieniu pracowników. Wirtualne biuro jest więc doskonałym rozwiązaniem na początek, gdy pieniędzy jest niewiele, a przedsiębiorca marzy o nowoczesnej firmie, zlokalizowanej pod prestiżowym adresem. Praktyka pokazuje jednak, że większość przedsiębiorców, którzy zaczynali działalność z wirtualnym biurem zamiast z tradycyjnym, chętnie pozostaje przy tej formie prowadzenia działalności. Jest ona nie tylko wygodniejsza, ale również o wiele tańsza. Oszczędzamy zarówno na wynajmowaniu biura, jak również na kosztach jego urządzenia i prowadzenia. Nie musimy również zatrudniać żadnych dodatkowych pracowników. Obsługa biurowa jest bowiem przewidziana w opłacie abonamentowej.

Jeśli zaistnieje konieczność przeprowadzenia spotkania z klientem czy zorganizowania konferencji, jest możliwość wynajęcia odpowiedniej sali na godziny. To bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ płacimy tylko za ten czas, kiedy wykorzystujemy daną salę. Druga grupa odbiorców usługi wirtualnego biura to właściciele różnorodnych firm, pragnący dalej rozwijać i rozbudowywać swoją firmę o kolejne filie. Dzięki usłudze wirtualnego biura mogą oni stworzyć nowe oddziały w wielu miastach. Trzecią grupa docelową odbiorców tej usługi są ludzie, którzy posiadają własną firmę i marzą o ograniczeniu kosztów oraz oszczędnościach, związanych z jej prowadzeniem.

 
Biuro w Internecie

Internet umożliwia Ci uzyskanie nowoczesnego i prestiżowego biura w Internecie, które będzie prowadzone po

Wirtualni pomocnicy

Marzy Ci się profesjonalna i kompetentna asystentka, która jest na każde Twoje zawołanie? W takim razie skorzystaj z wirtualnego biura.

Czy biuro firmy musi być w lokalu?

Zakładanie firmy jest obciążone wieloma kosztami i wyrzeczeniami. Gdy mamy już za sobą bieganie po urzędac