Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Postępowanie administracyjne ujmując w wąskim znaczeniu można określić jako procedurę administracyjną, natomiast w szerszym znaczeniu można powiedzieć, że jest to tryb działań organów administracji publicznej w sprawach dotyczących praw i obowiązków niepodporządkowanych im służbowo konkretnych podmiotów ( administracyjne prawo formalne).

Więcej…
Dla kogo wirtualne biuro?

155Wiele się obecnie słyszy o wirtualnych biurach jako nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniu dla biznesu.

Niektórzy przedsiębiorcy patrzą jednak na takie praktyki dość nieufnie, nie są pewni, czy to oferta również dla nich. Warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie: do kogo tak naprawdę adresowana jest oferta wirtualnego biura i kto może z niej skorzystać.

Adresatów tej oferty można podzielić na trzy, podstawowe grupy. Pierwsza z nich to osoby, które jeszcze nie mają własnej firmy, ale planują w najbliższym czasie rozpocząć działalność.

Doskonale wiemy, że trudno o pozyskanie kapitału na wynajem, kupno i wyposażenie biura, nie mówiąc już o utrzymaniu go i zatrudnieniu pracowników. Wirtualne biuro jest więc doskonałym rozwiązaniem na początek, gdy pieniędzy jest niewiele, a przedsiębiorca marzy o nowoczesnej firmie, zlokalizowanej pod prestiżowym adresem. Praktyka pokazuje jednak, że większość przedsiębiorców, którzy zaczynali działalność z wirtualnym biurem zamiast z tradycyjnym, chętnie pozostaje przy tej formie prowadzenia działalności. Jest ona nie tylko wygodniejsza, ale również o wiele tańsza. Oszczędzamy zarówno na wynajmowaniu biura, jak również na kosztach jego urządzenia i prowadzenia. Nie musimy również zatrudniać żadnych dodatkowych pracowników. Obsługa biurowa jest bowiem przewidziana w opłacie abonamentowej.

Jeśli zaistnieje konieczność przeprowadzenia spotkania z klientem czy zorganizowania konferencji, jest możliwość wynajęcia odpowiedniej sali na godziny. To bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ płacimy tylko za ten czas, kiedy wykorzystujemy daną salę. Druga grupa odbiorców usługi wirtualnego biura to właściciele różnorodnych firm, pragnący dalej rozwijać i rozbudowywać swoją firmę o kolejne filie. Dzięki usłudze wirtualnego biura mogą oni stworzyć nowe oddziały w wielu miastach. Trzecią grupa docelową odbiorców tej usługi są ludzie, którzy posiadają własną firmę i marzą o ograniczeniu kosztów oraz oszczędnościach, związanych z jej prowadzeniem.

 
Sekretariat w sieci

Sekretariat w sieciWirtualne biuro, czyli sekretariat firmy w sieci

Usługi biura rachunkowego

Usługi biura rachunkowegoUsługi nowoczesnego biura rachunkowego mo

Biuro w Internecie

Internet umożliwia Ci uzyskanie nowoczesnego i prestiżowego biura w Internecie, które będzie prowadzone po
    • Dopłaty z UE

      Uzyskanie współfinansowania z Unii Europejskiej to zabieg, który często może p...