Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Każdy kolejny rok kalendarzowy pracy rodzi nowe roszczenia pracownika o możliwość wykorzystania urlopu wypoczynkowego. Jego długość zależy przede wszystkim od długości zatrudnienia oraz wielkości etatu, który posiada.

W tym względzie bierze się pod uwagę ogólny czas pracy świadczony przez daną osobę, we wszystkich miejscach jej pracy łącznie.

Więcej…

Gadżety Firmowe

Kalendarze w roli gadżetów reklamowych - Gadżety reklamowe

Kalendarze należą do najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Są to też gadżety firmowe najbardziej uniwersalne. Z kalendarzy korzysta większość z nas, a ich formę, rodzaj i metody znakowania bardzo łatwo ...

Kalendarze reklamowe - ścisły top gadżetów reklamowych - Gadżety reklamowe

... do czasopism, a czasami również do innych produktów. Na przełomie roku wydają się wszechobecne, i tak jest w istocie. Rodzaje kalendarzy reklamowych - gadżety firmowe Kalendarze reklamowe, i kalendarze ...

Nowoczesne biuro - Biuro wirtualne

... abonament w firmie udostępniającej wirtualne adresy otrzymują dane, które mogą od tej pory umieszczać na wszelkich dokumentach czy zaopatrzyć w nie gadżety firmowe reklamowe. Firmowa korespondencja również ...

Odzież reklamowa - Marketing

Koszulki stanowią popularny sposób reklamy - gadżety firmowe. Obecnie można dobiera się metodę drukowania do otrzymanego materiału, nie ma więc większych ograniczeń. Wzór można nanieść na koszulki wykonane ...