Ostatnio

Teraz większa liczba ludzi z chęcią odchodzi z pracy (zatrudnienia) w czyjejś firmie, żeby zrealizować swoje ukryte pragnienia o własnej działalności gospodarczej, własnej firmie.

Jeszcze niedawno ustąpienie ze stabilnej posady na rzecz sporej dozy niepewności, jaką jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej, było traktowane za dość ryzykowne. Dziś też bardzo ryzykownym nadal jest, lecz ludzie zmierzają się z tym ryzykiem z wizją lepszego dni jutrzejszego.

Więcej…

Kariera zawodowa to dość popularne w ostatnich latach określenie, które bardzo często występuje w mediach. Mówiąc kariera zawodowa mamy na myśli pewną ścieżkę zawodową, która ma nas doprowadzić do takiego stanu, kiedy to będziemy wykonywać pracę zgodną ze swoimi predyspozycjami i będziemy także otrzymywać za nią godne pieniądze.

W zasadzie każdy z nas chciałby robić to, co lubi, jednak to szczęście obecnie mają tylko nie liczni. Rynek pracy w Polsce nie wygląda najlepiej.

Więcej…

W Polsce starając się o posadę zostajemy poinformowani, iż praca będzie wykonywana na umowę zlecenie albo będzie zrealizowane na podstawie umowy o dzieło.

Okoliczność opłacania robotnika na etacie na podstawie umowy o pracę to w dzisiejszych czasach właściciela firmy niemały koszt finansowy, toteż pracodawcy robią zmniejszenie zobowiązań, zatem zatrudniają pracownika na powyżej przedstawione umowy, co daje możliwość na oszczędzenie na na składkach ZUS.

Więcej…

System Zarządzania Projektami

Ryzyko w projekcie - Zarządzanie projektami

... ryzyka, jego oszacowanie i plan zmniejszenia do takiego poziomu, który są w stanie zaakceptować. Programy dla firm z zakresu zarządzania ryzykiem obejmują wiele działań. System zarządzania projektami, ...

Zarządzanie projektem - Zarządzanie projektami

... Dzięki nim możemy oszacować z jakim ryzykiem wchodzimy w dane przedsięwzięcie, określić zakres projektu czy jego budżet. System zarządzania projektami Nowoczesne moduły obejmujące zarządzanie ryzykiem ...

Programy dla małej firmy - Oprogramowanie małej firmy

... sprawniej zarządzać i planować produkcję oraz zarządzać ryzykiem projektowym - system zarządzania projektami. Dzięki ich wykorzystaniu sprzedaż w wielu firmach wzrasta.  ...

Systemy do oceny ryzyka projektowego - Zarządzanie projektami

Systemy do oceny ryzyka projektowego pozwalają szacować wielkość ryzyka na poszczególnych etapach realizowania projektu. Daje to nam pełną kontrolę nad ryzykiem i pozwala poczuć się pewniej również w nowej ...