Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Każdy kolejny rok kalendarzowy pracy rodzi nowe roszczenia pracownika o możliwość wykorzystania urlopu wypoczynkowego. Jego długość zależy przede wszystkim od długości zatrudnienia oraz wielkości etatu, który posiada.

W tym względzie bierze się pod uwagę ogólny czas pracy świadczony przez daną osobę, we wszystkich miejscach jej pracy łącznie.

Więcej…

System Zarządzania Projektami

Systemy do oceny ryzyka projektowego - Zarządzanie projektami

Systemy do oceny ryzyka projektowego pozwalają szacować wielkość ryzyka na poszczególnych etapach realizowania projektu. Daje to nam pełną kontrolę nad ryzykiem i pozwala poczuć się pewniej również w nowej ...

Programy dla małej firmy - Oprogramowanie małej firmy

... sprawniej zarządzać i planować produkcję oraz zarządzać ryzykiem projektowym - system zarządzania projektami. Dzięki ich wykorzystaniu sprzedaż w wielu firmach wzrasta.  ...

Zarządzanie projektem - Zarządzanie projektami

... Dzięki nim możemy oszacować z jakim ryzykiem wchodzimy w dane przedsięwzięcie, określić zakres projektu czy jego budżet. System zarządzania projektami Nowoczesne moduły obejmujące zarządzanie ryzykiem ...

Ryzyko w projekcie - Zarządzanie projektami

... ryzyka, jego oszacowanie i plan zmniejszenia do takiego poziomu, który są w stanie zaakceptować. Programy dla firm z zakresu zarządzania ryzykiem obejmują wiele działań. System zarządzania projektami, ...