Ostatnio

Teraz większa liczba ludzi z chęcią odchodzi z pracy (zatrudnienia) w czyjejś firmie, żeby zrealizować swoje ukryte pragnienia o własnej działalności gospodarczej, własnej firmie.

Jeszcze niedawno ustąpienie ze stabilnej posady na rzecz sporej dozy niepewności, jaką jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej, było traktowane za dość ryzykowne. Dziś też bardzo ryzykownym nadal jest, lecz ludzie zmierzają się z tym ryzykiem z wizją lepszego dni jutrzejszego.

Więcej…

Kariera zawodowa to dość popularne w ostatnich latach określenie, które bardzo często występuje w mediach. Mówiąc kariera zawodowa mamy na myśli pewną ścieżkę zawodową, która ma nas doprowadzić do takiego stanu, kiedy to będziemy wykonywać pracę zgodną ze swoimi predyspozycjami i będziemy także otrzymywać za nią godne pieniądze.

W zasadzie każdy z nas chciałby robić to, co lubi, jednak to szczęście obecnie mają tylko nie liczni. Rynek pracy w Polsce nie wygląda najlepiej.

Więcej…

W Polsce starając się o posadę zostajemy poinformowani, iż praca będzie wykonywana na umowę zlecenie albo będzie zrealizowane na podstawie umowy o dzieło.

Okoliczność opłacania robotnika na etacie na podstawie umowy o pracę to w dzisiejszych czasach właściciela firmy niemały koszt finansowy, toteż pracodawcy robią zmniejszenie zobowiązań, zatem zatrudniają pracownika na powyżej przedstawione umowy, co daje możliwość na oszczędzenie na na składkach ZUS.

Więcej…

Zarządzanie Nieruchomościami

Usługi zarządzania i obsługi nieruchomości - Nieruchomości

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami to pakiet usług, który oferuje nam coraz większa liczba firm na rynku. Współczesny klient oczekuje od takiego przedsiębiorstwa kompleksowej obsługi, która spełnia ...

Obrót nieruchomościami - Nieruchomości

Obecnie, zawodami, które cieszą się rosnąca popularnością są te związane z obrotem nieruchomościami. Jednym z nich jest pośrednik w obrocie nieruchomościami, czyli osoba, która zajmuje się kojarzeniem ...

Wybieranie pośrednika w branży nieruchomości - Nieruchomości

Decydując się na sprzedaż lub zakup mieszkania bardzo często wszystkie swoje sprawy musimy powierzyć pośrednikowi. Żyjemy w bardzo szybkich czasach i na nic nie mamy czasu a do tego nie chcemy zostać oszukani. ...

Nieruchomości jako inwestycje - duże czy mniejsze? - Nieruchomości

... dzielnicach miasta coraz częściej zyskują na swojej popularności. zarządzanie nieruchomościami Sprzedaż, kupno oraz wynajem mieszkań to ciągle bardzo gorący temat. W branży nieruchomości bardzo ...