Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Każdy kolejny rok kalendarzowy pracy rodzi nowe roszczenia pracownika o możliwość wykorzystania urlopu wypoczynkowego. Jego długość zależy przede wszystkim od długości zatrudnienia oraz wielkości etatu, który posiada.

W tym względzie bierze się pod uwagę ogólny czas pracy świadczony przez daną osobę, we wszystkich miejscach jej pracy łącznie.

Więcej…

Zarządzanie Nieruchomościami

Nieruchomości jako inwestycje - duże czy mniejsze? - Nieruchomości

... dzielnicach miasta coraz częściej zyskują na swojej popularności. zarządzanie nieruchomościami Sprzedaż, kupno oraz wynajem mieszkań to ciągle bardzo gorący temat. W branży nieruchomości bardzo ...

Wybieranie pośrednika w branży nieruchomości - Nieruchomości

Decydując się na sprzedaż lub zakup mieszkania bardzo często wszystkie swoje sprawy musimy powierzyć pośrednikowi. Żyjemy w bardzo szybkich czasach i na nic nie mamy czasu a do tego nie chcemy zostać oszukani. ...

Obrót nieruchomościami - Nieruchomości

Obecnie, zawodami, które cieszą się rosnąca popularnością są te związane z obrotem nieruchomościami. Jednym z nich jest pośrednik w obrocie nieruchomościami, czyli osoba, która zajmuje się kojarzeniem ...

Usługi zarządzania i obsługi nieruchomości - Nieruchomości

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami to pakiet usług, który oferuje nam coraz większa liczba firm na rynku. Współczesny klient oczekuje od takiego przedsiębiorstwa kompleksowej obsługi, która spełnia ...