Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Postępowanie administracyjne ujmując w wąskim znaczeniu można określić jako procedurę administracyjną, natomiast w szerszym znaczeniu można powiedzieć, że jest to tryb działań organów administracji publicznej w sprawach dotyczących praw i obowiązków niepodporządkowanych im służbowo konkretnych podmiotów ( administracyjne prawo formalne).

Więcej…
Kalendarze w roli gadżetów reklamowych

Kalendarze w roli gadżetów reklamowychKalendarze należą do najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Są to też gadżety firmowe najbardziej uniwersalne. Z kalendarzy korzysta większość z nas, a ich formę, rodzaj i metody znakowania bardzo łatwo dopasować do każdej działalności.

W związku z tym problem dopasowania gadżetu w postaci kalendarza do charakteru firmy i branży, w jakiej działa dane przedsiębiorstwo zostaje praktycznie wyeliminowany.

Kalendarze reklamowe są też doskonałym nośnikiem najrozmaitszych przekazów. Często można zmieścić w nich znacznie więcej informacji niż dane podstawowe zazwyczaj umieszczane na gadżetach (mowa o logo i ewentualnym podtytule).

Jakiego rodzaju kalendarze reklamowe wręczać kontrahentom?

Zdecydowanie najczęściej spotyka się kalendarze książkowe, które łatwo poddają się personalizacji i należą do gadżetów reklamowych, które można z powodzeniem zindywidualizować, i to przy minimalnych nakładach kosztów. Kalendarze tego typu należą jednocześnie do produktów najdroższych, poza tym przeznacza się je do użytku indywidualnego, a nie zawsze takie właśnie przeznaczenie jest najbardziej pożądane.

Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne (trójdzielne lub w układzie rocznym) po zawieszeniu na ścianie generują przekazy zakrojone na znacznie szerszą skalę. Z przekazem reklamowym może zaznajomić się każdy, kto wchodzi do pomieszczenia wyposażonego w tego rodzaju kalendarz. Z drugiej strony jednak, przy nadmiarze danych informacyjnych i nieestetycznym designie przedmiot taki może wylądować w koszu, przez co nawet w minimalnym stopniu nie spełni postawionych mu zadań. W tym przypadku wskazana jest więc pewna oszczędność reklamowego przekazu.

Kalendarze biurkowe i listkowe

Jedne i drugie są bardzo wygodne. Kalendarze biurkowe bywają nieodłącznym wyposażeniem biur, są poręczne, użyteczne i funkcjonalne. Stosunkowo łatwo jest się nimi posługiwać, a coraz częściej producenci gadżetów reklamowych nadają im formę organizerów, łącząc z innymi przydatnymi gadżetami. Kalendarze listkowe należą natomiast do najtańszych gadżetów reklamowych. Niska cena przygotowania nie zawsze jednak przekłada się na popularność artykułów promocyjnych. W tym przypadku wadą kalendarzy tego typu są niewielkie (czyli pozornie wygodne) gabaryty sprawiające, że kalendarzyki te bywają nieczytelne i niewygodne w użytkowaniu. Mamy też tendencję do nadmiernego rozdawnictwa tego typu gadżetów, a w związku z ich nadmiarem osoby obdarowywane kalendarzykami często się ich po prostu pozbywają.

 
Gadżety reklamowe - skuteczna forma promocji

Gadżety reklamowe należą do najskuteczniejszych, a zarazem najbardziej podsta

Bannery reklamowe

Bannery reklamoweDoskonałym sposobem na reklamę są wszelkiego rodzaju ba

Bannery reklamowe na stronie internetowej

Bannery reklamoweBannery reklamowe są formą reklamy zewnętrznej, umieszcza się je na
    • Dopłaty z UE

      Uzyskanie współfinansowania z Unii Europejskiej to zabieg, który często może p...