Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Każdy kolejny rok kalendarzowy pracy rodzi nowe roszczenia pracownika o możliwość wykorzystania urlopu wypoczynkowego. Jego długość zależy przede wszystkim od długości zatrudnienia oraz wielkości etatu, który posiada.

W tym względzie bierze się pod uwagę ogólny czas pracy świadczony przez daną osobę, we wszystkich miejscach jej pracy łącznie.

Więcej…
Marketing
Bannery reklamowe

Bannery i inne metody na reklamę zewnętrzną.

Bardzo lubiane są również wszelkiego rodzaju stojaki i flagi z napisami. Reklama zewnętrzna ma wiele zalet. Przede wszystkim nieunikniony jest kontakt z nią. To daje wielkie możliwości. Jej masowy zasięg sprawia, że jest bardziej dostępna. Przekazy docierają do odbiorów niezależnie od ich woli.

Więcej…
 
Jaka musi być strona internetowa dla skutecznej promocji

Witryna internetowa to podstawa skutecznej oraz nowoczesnej promocji przedsiębiorstwa w Internecie. To dzięki witrynie firmowej www realne jest ukazanie rzeszy klientów towarów lub usług firmy oraz zachęcenie ich do skorzystania z propozycji.

Jaka winna być witryna www by spełniała powierzone jej cele. Na pewno winna być ciekawa i funkcjonalna. Ciekawa witryna internetowa przedsiębiorstwa potrafi utrzymać na niej odbiorcę oraz wybijać się w gąszczu innych serwisów konkurencyjnych firm, więcej strony landing page. Na podstawie swej budowie utrzymuje przeglądającego i powoduje, iż jego zaciekawienie zaprezentowaną propozycją i ewentualne skorzystanie z niej bywa o wiele więcej uprawdopodobnione.

Więcej…
 
Analityka internetowa

056Web analiza jest procesem pomiaru statystyk strony i analizowaniem zachowań na drodze do niej. Oto trzy z głównych korzyści płynących z wykonania analityki strony internetowej.

Naturalne dla każdej firmy, jest zrobić kilka analiz danych. Analiza danych jest używana do określenia sprzedaży, zysku, wskaźniku strat, potencjalnych klientów i zainteresowania rynku. Jednakże, w zakresie tworzenia silnej witryny na swojej domenie, nie ma jednego narzędzia, które można by stosować w celu zebrania niezbędnych danych, które powinno się posiadać do promocji witryny.

Więcej…