Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Postępowanie administracyjne ujmując w wąskim znaczeniu można określić jako procedurę administracyjną, natomiast w szerszym znaczeniu można powiedzieć, że jest to tryb działań organów administracji publicznej w sprawach dotyczących praw i obowiązków niepodporządkowanych im służbowo konkretnych podmiotów ( administracyjne prawo formalne).

Więcej…
Nowoczesne produkty finansowe

Branża finansowa obejmuje wiele aspektów, ale nie dla każdego zagadnienia te są jasne.

Na szczęście obecnie jest wielu specjalistów, którzy się tym interesują i w razie potrzeby rozwieją wszystkie wątpliwości. Pomogą nam oni wybrać odpowiednie do naszych potrzeb konto bankowe. Możemy zdecydować się zarówno na rachunek osobisty, konto dla młodzieży jak i rachunek dla seniorów.

Poza tym finanse to również ubezpieczenia. Naprawdę warto się ubezpieczać, zadbać między innymi o bezpieczeństwo własne oraz bliskich, jak i mienia, na przykład domu czy samochodu. Wtedy czujemy się o wiele pewniej.

Nowoczesne oferty ubezpieczeniowe są bardzo atrakcyjne. Aby wybrać jedną z nich i aby okazała się ona najlepsza, warto umówić się z doradcą ubezpieczeniowym. Na pewno doradzi nam najbardziej korzystne rozwiązanie. Produkty bankowe to również lokat, które pozwalają nam oszczędzać pieniądze. Lokatę można zakładać i zamykać w dowolnym momencie, często bez utraty odsetek. Atrakcyjnym produktem bankowym są także fundusze inwestycyjne.

 
Plastikowy pieniądz - karta kredytowa

Karta kredytowaWiększość społeczeństwa nie wyobraża sobie już tego, by w trakcie zaw

Karty kredytowe dla młodych ludzi

Potrzeba posiadania pieniędzy, oraz wydawania ich na różnorakie potrzeby dotyczy wszystkich, którzy są na

Kierunek - finanse i bankowość

Miłośnicy cyferek i zestawień często wybierają dość trudny, ale niezwykle życiowy i przyszłościowy kierunek
    • Dopłaty z UE

      Uzyskanie współfinansowania z Unii Europejskiej to zabieg, który często może p...