Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Każdy kolejny rok kalendarzowy pracy rodzi nowe roszczenia pracownika o możliwość wykorzystania urlopu wypoczynkowego. Jego długość zależy przede wszystkim od długości zatrudnienia oraz wielkości etatu, który posiada.

W tym względzie bierze się pod uwagę ogólny czas pracy świadczony przez daną osobę, we wszystkich miejscach jej pracy łącznie.

Więcej…
Oferta banków

Banki przedstawiają swoim klientom nowoczesną i bardzo rozbudowana ofertę. Podstawą są oczywiście rachunki bankowe.

Dziś to nie tylko zwykłe konta oszczędnościowe, ale oczywiście dużo więcej. W banku możemy założyć zwykły rachunek osobisty, ale są również konta dla młodzieży, studentów, kobiet, seniorów, osób aktywnych, przedsiębiorczych.

Warto zapoznać się również w ofertą lokat i kredytów. Dzięki temu możemy oszczędzać pieniądze, ale również pożyczyć je, gdy są nam pilnie potrzebne. Jeśli marzy nam się inwestowanie, przejrzyjmy ofertę funduszy.

Banki tworzą je w myślą o naszych stale rosnących potrzebach. Poza tym, te instytucje proponują nam ubezpieczenia, zarówno te majątkowe jak i osobowe, na przykład ubezpieczenia na życie. Ubezpieczać możemy się również w innych instytucjach i towarzystwach ubezpieczeniowych. W bankach warto zapoznać się również z naprawdę atrakcyjną ofertą dla firm. Banki przygotowały dla nich specjalne konta, lokaty, fundusze inwestycyjne, kredyty i karty kredytowe.

 
Karty kredytowe dla młodych ludzi

Potrzeba posiadania pieniędzy, oraz wydawania ich na różnorakie potrzeby dotyczy wszystkich, którzy są na

Kierunek - finanse i bankowość

Miłośnicy cyferek i zestawień często wybierają dość trudny, ale niezwykle życiowy i przyszłościowy kierunek

Przegląd produktów bankowych

Banki wciąż proponują nam coraz to nowe produkty, chcąc przekonać do siebie jak największą ilość klientów