Ostatnio

Teraz większa liczba ludzi z chęcią odchodzi z pracy (zatrudnienia) w czyjejś firmie, żeby zrealizować swoje ukryte pragnienia o własnej działalności gospodarczej, własnej firmie.

Jeszcze niedawno ustąpienie ze stabilnej posady na rzecz sporej dozy niepewności, jaką jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej, było traktowane za dość ryzykowne. Dziś też bardzo ryzykownym nadal jest, lecz ludzie zmierzają się z tym ryzykiem z wizją lepszego dni jutrzejszego.

Więcej…

Kariera zawodowa to dość popularne w ostatnich latach określenie, które bardzo często występuje w mediach. Mówiąc kariera zawodowa mamy na myśli pewną ścieżkę zawodową, która ma nas doprowadzić do takiego stanu, kiedy to będziemy wykonywać pracę zgodną ze swoimi predyspozycjami i będziemy także otrzymywać za nią godne pieniądze.

W zasadzie każdy z nas chciałby robić to, co lubi, jednak to szczęście obecnie mają tylko nie liczni. Rynek pracy w Polsce nie wygląda najlepiej.

Więcej…

W Polsce starając się o posadę zostajemy poinformowani, iż praca będzie wykonywana na umowę zlecenie albo będzie zrealizowane na podstawie umowy o dzieło.

Okoliczność opłacania robotnika na etacie na podstawie umowy o pracę to w dzisiejszych czasach właściciela firmy niemały koszt finansowy, toteż pracodawcy robią zmniejszenie zobowiązań, zatem zatrudniają pracownika na powyżej przedstawione umowy, co daje możliwość na oszczędzenie na na składkach ZUS.

Więcej…
Oferta banków

Banki przedstawiają swoim klientom nowoczesną i bardzo rozbudowana ofertę. Podstawą są oczywiście rachunki bankowe.

Dziś to nie tylko zwykłe konta oszczędnościowe, ale oczywiście dużo więcej. W banku możemy założyć zwykły rachunek osobisty, ale są również konta dla młodzieży, studentów, kobiet, seniorów, osób aktywnych, przedsiębiorczych.

Warto zapoznać się również w ofertą lokat i kredytów. Dzięki temu możemy oszczędzać pieniądze, ale również pożyczyć je, gdy są nam pilnie potrzebne. Jeśli marzy nam się inwestowanie, przejrzyjmy ofertę funduszy.

Banki tworzą je w myślą o naszych stale rosnących potrzebach. Poza tym, te instytucje proponują nam ubezpieczenia, zarówno te majątkowe jak i osobowe, na przykład ubezpieczenia na życie. Ubezpieczać możemy się również w innych instytucjach i towarzystwach ubezpieczeniowych. W bankach warto zapoznać się również z naprawdę atrakcyjną ofertą dla firm. Banki przygotowały dla nich specjalne konta, lokaty, fundusze inwestycyjne, kredyty i karty kredytowe.

 
Karty kredytowe dla młodych ludzi

Potrzeba posiadania pieniędzy, oraz wydawania ich na różnorakie potrzeby dotyczy wszystkich, którzy są na

Kierunek - finanse i bankowość

Miłośnicy cyferek i zestawień często wybierają dość trudny, ale niezwykle życiowy i przyszłościowy kierunek

Przegląd produktów bankowych

Banki wciąż proponują nam coraz to nowe produkty, chcąc przekonać do siebie jak największą ilość klientów