Ostatnio

Teraz większa liczba ludzi z chęcią odchodzi z pracy (zatrudnienia) w czyjejś firmie, żeby zrealizować swoje ukryte pragnienia o własnej działalności gospodarczej, własnej firmie.

Jeszcze niedawno ustąpienie ze stabilnej posady na rzecz sporej dozy niepewności, jaką jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej, było traktowane za dość ryzykowne. Dziś też bardzo ryzykownym nadal jest, lecz ludzie zmierzają się z tym ryzykiem z wizją lepszego dni jutrzejszego.

Więcej…

Kariera zawodowa to dość popularne w ostatnich latach określenie, które bardzo często występuje w mediach. Mówiąc kariera zawodowa mamy na myśli pewną ścieżkę zawodową, która ma nas doprowadzić do takiego stanu, kiedy to będziemy wykonywać pracę zgodną ze swoimi predyspozycjami i będziemy także otrzymywać za nią godne pieniądze.

W zasadzie każdy z nas chciałby robić to, co lubi, jednak to szczęście obecnie mają tylko nie liczni. Rynek pracy w Polsce nie wygląda najlepiej.

Więcej…

W Polsce starając się o posadę zostajemy poinformowani, iż praca będzie wykonywana na umowę zlecenie albo będzie zrealizowane na podstawie umowy o dzieło.

Okoliczność opłacania robotnika na etacie na podstawie umowy o pracę to w dzisiejszych czasach właściciela firmy niemały koszt finansowy, toteż pracodawcy robią zmniejszenie zobowiązań, zatem zatrudniają pracownika na powyżej przedstawione umowy, co daje możliwość na oszczędzenie na na składkach ZUS.

Więcej…
Optymalizacja Stron Internetowych WWW

Optymalizacja Stron Internetowych WWWRola optymalizacji serwisu zarówno z punktu widzenia użytkownika jak i wyszukiwarek jest podstawowym czynnikiem decydującym o popularności strony WWW w sieci.

Praktycznie już na etapie założeń projektowych przy kreowaniu strony www jednym z najważniejszych priorytetów powinny być wytyczne optymalizacyjne. Dobrze zoptymalizowana strona to gwarancja sukcesu w Internecie, to warunek konieczny przy dbaniu o uzyskanie jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwarek.

Z doświadczenia wiemy, że zdecydowana większość serwisów internetowych zarówno osób indywidualnych jak i stron firmowych praktycznie nie jest zoptymalizowana. Zdecydowanie trudniej się takie serwisy promuje, o ile w ogóle ta czynność jest wykonalna.

Oferujemy Państwu usługę Optymalizacji Strony zarówno pod katem użytkownika jak i wyszukiwarek internetowych, bez względu na technikę wykonania. Dobieramy między innymi właściwie linkowanie wewnętrzne, metatagi, style nagłówków i content-u na stronie.

Zapytania ofertowe w obszarze Optymalizacja Joomla! i optymalizacji stron internetowych wykonanych w innych technikach prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Pozycjonowanie jako nowoczesny instrument marketingowy

Pozycjonowanie marketingMarketing internetowy to jedno ze źródeł

Optymalizacja strony internetowej

Pozycjonowanie i optymalizacja strony internetowej są to dwa nierozłącznie związane ze

Pozycjonowanie Stron Internetowych WWW

Pozycjoner SEO w InternecieWysokie miejsca w wynikach wyszukiwań wyszukiwarek ( ze szc