Ostatnio

Teraz większa liczba ludzi z chęcią odchodzi z pracy (zatrudnienia) w czyjejś firmie, żeby zrealizować swoje ukryte pragnienia o własnej działalności gospodarczej, własnej firmie.

Jeszcze niedawno ustąpienie ze stabilnej posady na rzecz sporej dozy niepewności, jaką jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej, było traktowane za dość ryzykowne. Dziś też bardzo ryzykownym nadal jest, lecz ludzie zmierzają się z tym ryzykiem z wizją lepszego dni jutrzejszego.

Więcej…

Kariera zawodowa to dość popularne w ostatnich latach określenie, które bardzo często występuje w mediach. Mówiąc kariera zawodowa mamy na myśli pewną ścieżkę zawodową, która ma nas doprowadzić do takiego stanu, kiedy to będziemy wykonywać pracę zgodną ze swoimi predyspozycjami i będziemy także otrzymywać za nią godne pieniądze.

W zasadzie każdy z nas chciałby robić to, co lubi, jednak to szczęście obecnie mają tylko nie liczni. Rynek pracy w Polsce nie wygląda najlepiej.

Więcej…

W Polsce starając się o posadę zostajemy poinformowani, iż praca będzie wykonywana na umowę zlecenie albo będzie zrealizowane na podstawie umowy o dzieło.

Okoliczność opłacania robotnika na etacie na podstawie umowy o pracę to w dzisiejszych czasach właściciela firmy niemały koszt finansowy, toteż pracodawcy robią zmniejszenie zobowiązań, zatem zatrudniają pracownika na powyżej przedstawione umowy, co daje możliwość na oszczędzenie na na składkach ZUS.

Więcej…
Pozycjonowanie jako nowoczesny instrument marketingowy

Pozycjonowanie marketingMarketing internetowy to jedno ze źródeł największego przepływu informacji. Ważnym elementem każdej strategii rozwoju firmy jest zaistnienie na rynku.

Jak wskazują badania 55 % transakcji internetowych rozpoczynana jest poprzez skorzystanie z wyszukiwarek internetowych. Po wpisaniu interesującej frazy natychmiast pojawia się kilkaset tysięcy, a nawet milionów wyników wyszukiwania, z których korzystają użytkownicy Internetu.

Jak pokazują badania internauci korzystają w znakomitej większości z rezultatów wyszukiwania znajdujących się na pierwszej stronie wyników. Zasadniczo im dana strona internetowa jest wyżej w wynikach wyszukiwania tym skupia większą liczbę użytkowników. Naturalne i samoistne przebicie się na pierwszą stronę wyników wyszukiwania przez szereg konkurencyjnych stron jest obecnie praktycznie nie możliwe, dlatego firmy stosują zabiegi, które nazywamy pozycjonowaniem stron www.

Pozycjonowanie strony internetowej

Pozycjonowanie strony internetowej to proces budowania jej reputacji w sieci, który powoduje że dana strona www znajduje się w czołówce wyników wyszukiwania, a co za tym idzie ma dużą liczbę odwiedzin, co przekłada się oczywiście łącznie z jakością oferowanego produktu na zwiększenie sprzedaży i wzmocnienie marki.

Najefektywniejsze jest pozycjonowanie stron w najbardziej znanych wyszukiwarkach. W Polsce nieprzerwanie dominuje wyszukiwarka Google, która skupia zasadniczą część rynku. W większości to właśnie na niej firmy pozycjonują swoje strony firmowe, produktowe czy sklepy.

Skuteczność przy relatywnie niskiej cenie

Pozycjonowanie należy do skutecznych i zarazem najtańszych form marketingu w internecie. Ceny zależne są bezpośrednio od pozycji, na której znajduje się adres internetowy danej firmy. Im wyżej, tym lepiej - ale i kwota za pozycjonowanie jest większa. Pomimo to pozycjonowanie jest metodą, na która stać każdą firmę. Jak twierdzą fachowcy zlecenie pozycjonowania jest znikome w kosztach, w porównaniu z zyskami jakie może przynieść tego typu reklamowa inwestycja.

Rewelacyjna metoda na wypromowanie marki

Pozycjonowanie to również skuteczna metoda na promocję marki. Na przykład jeśli założymy firmę sprzedającą markowe damskie obuwie produkowane ze skóry strusia i nawet jeśli będziemy mieli znakomite produkty i niewygórowane ceny, to wyłącznie poprzez stworzenie strony www nie dotrzemy do klientów. Jeśli natomiast strona znajdzie się w wyniku działań pozycjonowania wysoko w wynikach wyszukiwania to klienci sami trafią do sklepu. Gdy strona znajdzie się na pierwszym miejscu wyników wyszukiwania na frazę obuwie damskie czy buty damskie to stronę odwiedzi prawie 100% osób szukających obuwia damskiego i zapozna się z ofertą sklepu.

Dodatkowe korzyści

Poprzez pozycjonowanie potencjalni odbiorcy staną się też kolejnym szczeblem w drabinie marketingowej chociażby poprzez polecanie danej strony swojej rodzinie czy znajomym.

Pozycjonowanie, jest więc bardzo opłacalnym instrumentem marketingowym. Przy stosunkowo niskich kosztach można uzyskać znaczący wzrost zysków, dlatego też uznaje się, że pozycjonowanie stron to obecnie jedno z najbardziej skutecznych działań reklamowych.

 
Optymalizacja strony internetowej

Pozycjonowanie i optymalizacja strony internetowej są to dwa nierozłącznie związane ze

Pozycjonowanie Stron Internetowych WWW

Pozycjoner SEO w InternecieWysokie miejsca w wynikach wyszukiwań wyszukiwarek ( ze szc

Optymalizacja Stron Internetowych WWW

Optymalizacja Stron Internetowych WWWRola optymalizacji serwisu zarówno z punktu wi