Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Postępowanie administracyjne ujmując w wąskim znaczeniu można określić jako procedurę administracyjną, natomiast w szerszym znaczeniu można powiedzieć, że jest to tryb działań organów administracji publicznej w sprawach dotyczących praw i obowiązków niepodporządkowanych im służbowo konkretnych podmiotów ( administracyjne prawo formalne).

Więcej…
Pozycjonowanie Stron Internetowych WWW

Pozycjoner SEO w InternecieWysokie miejsca w wynikach wyszukiwań wyszukiwarek ( ze szczególnym uwzględnieniem najpopularniejszej Google ) jest marzeniem i potrzebą każdego właściciela firmowego serwisu internetowego lub strony WWW czy witryny internetowej. Pozycjonowanie to proces, który służy realizacji tego zadania.

Pozycjonować stronę można różnymi metodami zgodnie z wytycznymi Google dla webmasterów ( White Hat SEO ) lub nie ( Black Hat SEO ). Warto pamiętać jednakże, że pozycjonowanie strony WWW metodami Black prawie zawsze kończy się dla niej utratą reputacji.

Posiadając stronę internetową, większość z właścicieli chciałaby, by serwis znajdował się na jak najwyższym miejscu wśród wyników wyszukiwania wyszukiwarek.

W tym celu należy pozycjonować ją pod konkretne frazy kluczowe (czyli te, na które ma być w wyszukiwarce widoczna).

Jest to działanie szczególnie istotne dla firm, w tym sklepów internetowych, ponieważ taka reklama strony sprawia, że potencjalni klienci szybciej i częściej trafiają na daną witrynę, co ma bezpośredni wpływ na większe dochody. Z względu na złożoność całego procesu pozycjonowania, najłatwiej jest wynająć specjalistę SEO, który się tym zajmie.

Jako, że zazwyczaj pracuje on zdalnie, warto dowiedzieć się, jak sprawdzić, czy rzeczywiście wykonuje on swoją pracę zgodnie z założeniem i czy jego działania przyniosą pożądane przez firmę efekty. Przede wszystkim, decydując się na profesjonalne pozycjonowanie stron www, należy umiejętnie wybrać fachowca.Najlepiej jest poszukać opinii na jego temat, np. kontaktując się z jego poprzednimi zleceniodawcami. Pamiętajmy też, że jeśli pozycjonujący wystawia fakturę to bierze na siebie prawną odpowiedzialność za wykonanie zlecenia, więc staje się wiarygodniejszy.

Firma pozycjonująca powinna przedstawić techniki i formy promocji serwisu w sieci. Należy zwrócić uwagę, czy SEO stosuje metody dopuszczalne z punktu widzenia algorytmu przeglądarek ( White Hat SEO ) , czy też nie ( Black Hat SEO ). Stosowanie technik Black prawie zawsze kończy się filtrem, czyli karą nałożoną na stronę, która skutkuje znacznym jej obniżeniem w wynikach wyszukiwania. Natomiast chcąc sprawdzić, czy zlecone zadanie jest wykonywane, trzeba ustalić z pozycjonerem, że regularnie będzie składał nam raporty świadczące o wynikach i postępach.

Dobrze jest, jeśli otrzymamy wykaz działań realizowanych dla strony tak, byśmy mogli sprawdzać, czy usługa rzeczywiście spełnia swoją rolę. Zarówno Google, jak i inne wyszukiwarki udostępniają narzędzia pozwalające na kontrolę serwisu, z czego osoba zlecająca pozycjonowanie koniecznie powinna skorzystać. Dobrym sposobem na sprawdzenie rezultatów pracy pozycjonera jest przeprowadzenie tzw. audytu strony www.

Przykładowa oferta pozycjonowania

Stosujemy wyłącznie techniki White Hat SEO - Skutecznie i bezpiecznie pozycjonujemy strony zaczynając od szerokiej optymalizacji strony ( w przypadku skorzystania z oferty pozycjonowania - optymalizacja gratis ), analizy konkurencji, wybory fraz, słów kluczowych, doboru właściwej strategii. Indywidualizujemy proces pozycjonowania - dbamy o każdego klienta i każdą stronę. Nie związujemy klientów umową, chyba, że sobie tego życzą. Bezpłatnie dokonujemy wyceny pozycjonowania. Nie pozycjonujemy stron ze złą reputacją w sieci, stron w budowie, stron ze skopiowaną treścią, stron promujących leki, hazard, stron wyłącznie dla dorosłych, stron zawierających treści obraźliwe, szkalujące, nie zgodne z prawem.

 
Pozycjonowanie jako nowoczesny instrument marketingowy

Pozycjonowanie marketingMarketing internetowy to jedno ze źródeł

Optymalizacja strony internetowej

Pozycjonowanie i optymalizacja strony internetowej są to dwa nierozłącznie związane ze

Optymalizacja Stron Internetowych WWW

Optymalizacja Stron Internetowych WWWRola optymalizacji serwisu zarówno z punktu wi
    • Dopłaty z UE

      Uzyskanie współfinansowania z Unii Europejskiej to zabieg, który często może p...