Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Każdy kolejny rok kalendarzowy pracy rodzi nowe roszczenia pracownika o możliwość wykorzystania urlopu wypoczynkowego. Jego długość zależy przede wszystkim od długości zatrudnienia oraz wielkości etatu, który posiada.

W tym względzie bierze się pod uwagę ogólny czas pracy świadczony przez daną osobę, we wszystkich miejscach jej pracy łącznie.

Więcej…
Przegląd produktów bankowych

Banki wciąż proponują nam coraz to nowe produkty, chcąc przekonać do siebie jak największą ilość klientów, ponieważ konkurencja jest naprawdę duża.

Podstawowym produktem każdego banku są konta i rachunki. Dzielą się one na firmowe i osobiste. Możemy założyć sobie konto i cieszyć się wygodnym miejscem na swoich oszczędności. Jest wiele rodzajów nowoczesnych kont osobistych.

Nasze dziecko może już zazwyczaj posiadać własny rachunek bankowy, gdy skończyło 13 rok życia. Może zarządzać swoimi oszczędnościami, ale my, jak rodzice również May wgląd do tego, jak dysponuje powierzana gotówką.

Po ukończeniu 18 roku życia, młody człowiek może automatycznie stać się posiadaczem typowo już dorosłego konta bankowego. Innymi produktami, jakie oferują nam banki są nowoczesne lokaty i inne produkty oszczędnościowe. Poza tym możemy zdecydować się również na ciekawe fundusze inwestycyjne. Oprócz tego bank proponuje nam również szeroki wybór kart płatniczych i kredytowych. Tak widać, oferty nowoczesnych banków są naprawdę imponujące.

 
Karty kredytowe dla młodych ludzi

Potrzeba posiadania pieniędzy, oraz wydawania ich na różnorakie potrzeby dotyczy wszystkich, którzy są na

Kierunek - finanse i bankowość

Miłośnicy cyferek i zestawień często wybierają dość trudny, ale niezwykle życiowy i przyszłościowy kierunek

Bankowe aplikacje elektroniczne

Korzystanie z Internetu przez komórkę jest obecnie bardzo modne i wygodne. Możemy być na Facebooku w prak