Ostatnio

Teraz większa liczba ludzi z chęcią odchodzi z pracy (zatrudnienia) w czyjejś firmie, żeby zrealizować swoje ukryte pragnienia o własnej działalności gospodarczej, własnej firmie.

Jeszcze niedawno ustąpienie ze stabilnej posady na rzecz sporej dozy niepewności, jaką jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej, było traktowane za dość ryzykowne. Dziś też bardzo ryzykownym nadal jest, lecz ludzie zmierzają się z tym ryzykiem z wizją lepszego dni jutrzejszego.

Więcej…

Kariera zawodowa to dość popularne w ostatnich latach określenie, które bardzo często występuje w mediach. Mówiąc kariera zawodowa mamy na myśli pewną ścieżkę zawodową, która ma nas doprowadzić do takiego stanu, kiedy to będziemy wykonywać pracę zgodną ze swoimi predyspozycjami i będziemy także otrzymywać za nią godne pieniądze.

W zasadzie każdy z nas chciałby robić to, co lubi, jednak to szczęście obecnie mają tylko nie liczni. Rynek pracy w Polsce nie wygląda najlepiej.

Więcej…

W Polsce starając się o posadę zostajemy poinformowani, iż praca będzie wykonywana na umowę zlecenie albo będzie zrealizowane na podstawie umowy o dzieło.

Okoliczność opłacania robotnika na etacie na podstawie umowy o pracę to w dzisiejszych czasach właściciela firmy niemały koszt finansowy, toteż pracodawcy robią zmniejszenie zobowiązań, zatem zatrudniają pracownika na powyżej przedstawione umowy, co daje możliwość na oszczędzenie na na składkach ZUS.

Więcej…
Przegląd produktów bankowych

Banki wciąż proponują nam coraz to nowe produkty, chcąc przekonać do siebie jak największą ilość klientów, ponieważ konkurencja jest naprawdę duża.

Podstawowym produktem każdego banku są konta i rachunki. Dzielą się one na firmowe i osobiste. Możemy założyć sobie konto i cieszyć się wygodnym miejscem na swoich oszczędności. Jest wiele rodzajów nowoczesnych kont osobistych.

Nasze dziecko może już zazwyczaj posiadać własny rachunek bankowy, gdy skończyło 13 rok życia. Może zarządzać swoimi oszczędnościami, ale my, jak rodzice również May wgląd do tego, jak dysponuje powierzana gotówką.

Po ukończeniu 18 roku życia, młody człowiek może automatycznie stać się posiadaczem typowo już dorosłego konta bankowego. Innymi produktami, jakie oferują nam banki są nowoczesne lokaty i inne produkty oszczędnościowe. Poza tym możemy zdecydować się również na ciekawe fundusze inwestycyjne. Oprócz tego bank proponuje nam również szeroki wybór kart płatniczych i kredytowych. Tak widać, oferty nowoczesnych banków są naprawdę imponujące.

 
Karty kredytowe dla młodych ludzi

Potrzeba posiadania pieniędzy, oraz wydawania ich na różnorakie potrzeby dotyczy wszystkich, którzy są na

Kierunek - finanse i bankowość

Miłośnicy cyferek i zestawień często wybierają dość trudny, ale niezwykle życiowy i przyszłościowy kierunek

Oferta banków

Banki przedstawiają swoim klientom nowoczesną i bardzo rozbudowana ofertę. Podstawą są oczywiście rachunki