Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Postępowanie administracyjne ujmując w wąskim znaczeniu można określić jako procedurę administracyjną, natomiast w szerszym znaczeniu można powiedzieć, że jest to tryb działań organów administracji publicznej w sprawach dotyczących praw i obowiązków niepodporządkowanych im służbowo konkretnych podmiotów ( administracyjne prawo formalne).

Więcej…
Różne formy promocji firmy

Promocja firmyFirmę można promować na różne sposoby. Skuteczne są zarówno metody tradycyjne, takiej jak reklama zewnętrzna, gadżety promocyjne jak i reklama w mediach jak również sięganie o techniki nowoczesne, również wirtualne.

Reklama tradycyjna zewnętrzna obejmuje inwestowanie w szyldy czy banery reklamowe.

Świetnym pomysłem jest także wykupienie billboardu i zapełnienie takiej tablicy ciekawym i rzucającym się w oczy plakatem. Kolejny rodzaj reklamy do gadżety promocyjne. Takim artykułem może zostać praktycznie każdy produkt, od długopisy przez kalendarz po podkładkę pod mysz komputerową.

Znakomicie sprawdzają się również parasolki czy breloki. Bardzo dobrym sposobem na zwiększenie efektywności naszego gadżetu jest dopasowanie go charakterem do profilu firmy. Takie posunięcie jest bardzo profesjonalne. Następnym sposobem na ciekawe, niedrogie i jednocześnie skuteczne promowanie firmy jest zainwestowanie w odzież z nadrukami. W tej kwestii niezastąpione będą koszulki, czapeczki czy bluzy z nadrukiem. Pomocna jest również reklama w mediach, zarówno tradycyjnych, takich jak prasa, radio i telewizja jak i mediach nowoczesnych. Internet staje się dziś prawdziwą reklamowa skarbnicą.

W sieci można promować się na różne sposoby. Nasza wirtualną wizytówką jest oczywiście strona internetowa. Skuteczny serwis powinien być profesjonalnie zaprojektowany oraz regularnie aktualizowany. Jeśli z zasady strona ma być statyczna, pokuśmy się o dodatkową reklamę, na przykład w postaci bloga z regularnymi wpisami. Niezbędne jest także posiadanie firmowego konta na portalu społecznościowym Facebook.

Reklama w sieci może obejmować również promowanie się za pośrednictwem zaprzyjaźnionych stron w formie wygodnych linków do naszej strony. Warto skorzystać też z możliwości, jakie dają zarówno ogólne jak i branżowe fora internetowe. W promowaniu firmy uderzajmy wielotorowo, nie skupiajmy się tylko na jednej formie. W dobie silnej konkurencji znacznie bardziej trafionym pomysłem będzie reklamowanie się na wiele sposobów.

 
Gadżety reklamowe - skuteczna forma promocji

Gadżety reklamowe należą do najskuteczniejszych, a zarazem najbardziej podsta

Bannery reklamowe

Bannery reklamoweDoskonałym sposobem na reklamę są wszelkiego rodzaju ba

Bannery reklamowe na stronie internetowej

Bannery reklamoweBannery reklamowe są formą reklamy zewnętrznej, umieszcza się je na
    • Dopłaty z UE

      Uzyskanie współfinansowania z Unii Europejskiej to zabieg, który często może p...