Ostatnio

Teraz większa liczba ludzi z chęcią odchodzi z pracy (zatrudnienia) w czyjejś firmie, żeby zrealizować swoje ukryte pragnienia o własnej działalności gospodarczej, własnej firmie.

Jeszcze niedawno ustąpienie ze stabilnej posady na rzecz sporej dozy niepewności, jaką jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej, było traktowane za dość ryzykowne. Dziś też bardzo ryzykownym nadal jest, lecz ludzie zmierzają się z tym ryzykiem z wizją lepszego dni jutrzejszego.

Więcej…

Kariera zawodowa to dość popularne w ostatnich latach określenie, które bardzo często występuje w mediach. Mówiąc kariera zawodowa mamy na myśli pewną ścieżkę zawodową, która ma nas doprowadzić do takiego stanu, kiedy to będziemy wykonywać pracę zgodną ze swoimi predyspozycjami i będziemy także otrzymywać za nią godne pieniądze.

W zasadzie każdy z nas chciałby robić to, co lubi, jednak to szczęście obecnie mają tylko nie liczni. Rynek pracy w Polsce nie wygląda najlepiej.

Więcej…

W Polsce starając się o posadę zostajemy poinformowani, iż praca będzie wykonywana na umowę zlecenie albo będzie zrealizowane na podstawie umowy o dzieło.

Okoliczność opłacania robotnika na etacie na podstawie umowy o pracę to w dzisiejszych czasach właściciela firmy niemały koszt finansowy, toteż pracodawcy robią zmniejszenie zobowiązań, zatem zatrudniają pracownika na powyżej przedstawione umowy, co daje możliwość na oszczędzenie na na składkach ZUS.

Więcej…
Skup samochodów
Sprzedaż samochodu osobowego

Sprzedaż samochodu osobowegoSprzedaż samochodu może obejmować zarówno sprzedaż bezpośrednią jak i transakcje przeprowadzane przez pośredników. W przypadku zdecydowania się na pierwszy rodzaj, zazwyczaj samodzielnie poszukujemy kupca i przeprowadzamy z nim negocjacje cenowe. Z kolei, jeśli wybierzemy opcję z pośrednikiem, najpowszechniejszym rozwiązaniem jest oddanie samochodu do komisu.

Więcej…
 
Skup samochodów

Skup samochodówWiele osób korzysta dziś z nowoczesnej i bardzo atrakcyjnej oferty, jaką proponuje nam skup samochodów.

To nowoczesna firma, która zajmuje się bezproblemowym kupnem aut. Zazwyczaj skup jest zainteresowany każdym rodzajem samochodu, zarówno ty prawie nowym jak i uszkodzonym czy nawet niesprawnym. W tym wypadku ekipa przyjedzie z własnym transportem, załaduje samochód na lawetę i od razu wypłaci nam pieniądze.

Więcej…
 
Transakcja w skupie samochodów

Skupy samochodów są obecnie coraz bardziej popularnymi firmami na rynku.

Są one wyspecjalizowane w szybkich i bezproblemowych transakcjach, co sprawia, że klienci coraz chętniej sprzedają swoje samochody właśnie w takich skupach.

Jak przebiega taka transakcja?

Więcej…