Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Każdy kolejny rok kalendarzowy pracy rodzi nowe roszczenia pracownika o możliwość wykorzystania urlopu wypoczynkowego. Jego długość zależy przede wszystkim od długości zatrudnienia oraz wielkości etatu, który posiada.

W tym względzie bierze się pod uwagę ogólny czas pracy świadczony przez daną osobę, we wszystkich miejscach jej pracy łącznie.

Więcej…
Skup samochodów
Sprzedaż samochodu w skupie

Sprzedaż samochodu w skupieSprzedaż naszego używanego samochodu w komisie samochodowym również nierzadko kończy się otrzymaniem mało satysfakcjonującej sumy za pojazd. Okazuje się jednak, że zarówno sprzedaż bezpośrednia jak i oddanie auta do komisu nie są jedynymi rozwiązaniami, z jakich możemy dziś skorzystać.

Więcej…
 
Sprzedaż samochodu osobowego

Sprzedaż samochodu osobowegoSprzedaż samochodu może obejmować zarówno sprzedaż bezpośrednią jak i transakcje przeprowadzane przez pośredników. W przypadku zdecydowania się na pierwszy rodzaj, zazwyczaj samodzielnie poszukujemy kupca i przeprowadzamy z nim negocjacje cenowe. Z kolei, jeśli wybierzemy opcję z pośrednikiem, najpowszechniejszym rozwiązaniem jest oddanie samochodu do komisu.

Więcej…
 
Skup samochodów

Skup samochodówWiele osób korzysta dziś z nowoczesnej i bardzo atrakcyjnej oferty, jaką proponuje nam skup samochodów.

To nowoczesna firma, która zajmuje się bezproblemowym kupnem aut. Zazwyczaj skup jest zainteresowany każdym rodzajem samochodu, zarówno ty prawie nowym jak i uszkodzonym czy nawet niesprawnym. W tym wypadku ekipa przyjedzie z własnym transportem, załaduje samochód na lawetę i od razu wypłaci nam pieniądze.

Więcej…