Ostatnio

Z roku na rok zakupy w Internecie cieszą się coraz większą popularnością. Jest coraz mniej firm, które nie działają w internecie. W sieci możemy nabyć zarówno produkty jak i usługi.

Osobom, które nie miały doświadczenia z kupowaniem na odległość zawsze towarzyszy pewien niepokój, czy nie zostaną oszukane.

Więcej…

Nie bez powodu ludzie najchętniej odpowiadają na ogłoszenia, w których oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ten rodzaj umowy jest najbardziej korzystny dla pracownika, ponieważ jej zawarcie wiąże się uzyskaniem konkretnych praw.

Przywileje te wynikają z kodeksu pracy, ustawy o minimalnym wynagrodzeniu oraz z przepisów wykonawczych. Normy te są dość ściśle określone, a ich stosowanie w istotny sposób ogranicza swobodę w ustaleniu zasad współpracy między pracownikiem a pracodawcą.

Więcej…

Postępowanie administracyjne ujmując w wąskim znaczeniu można określić jako procedurę administracyjną, natomiast w szerszym znaczeniu można powiedzieć, że jest to tryb działań organów administracji publicznej w sprawach dotyczących praw i obowiązków niepodporządkowanych im służbowo konkretnych podmiotów ( administracyjne prawo formalne).

Więcej…
Skup samochodów
Jak sprzedać samochód?

Sprzedaż samochodu z zyskiemJak sprzedać samochód z zyskiem?

Każda sprzedaż samochodu jest trudna, niezależnie od tego, w jakim stanie jest pojazd. Jeśli jest sprawny i ma niewielki przebieg, trudno nam się z nim rozstać i chcielibyśmy otrzymać za niego jak najwyższą sumę pieniędzy.

Więcej…
 
Jak korzystnie sprzedać samochód? Skup samochodów używanych

Korzystne sprzedanie samochoduSprzedaż samochodu nie jest zadaniem łatwym. Nie brak osób, które są w stanie sprzedać auto za najniższą cenę. Są jednak i tacy, którym udaje się sprzedać stary wóz na bardzo korzystnych zasadach.

O czym warto pamiętać, by dołączyć do tej drugiej grupy sprzedawców?

Więcej…
 
Sprzedaż samochodu w skupie

Sprzedaż samochodu w skupieSprzedaż naszego używanego samochodu w komisie samochodowym również nierzadko kończy się otrzymaniem mało satysfakcjonującej sumy za pojazd. Okazuje się jednak, że zarówno sprzedaż bezpośrednia jak i oddanie auta do komisu nie są jedynymi rozwiązaniami, z jakich możemy dziś skorzystać.

Więcej…
 

  • Dopłaty z UE

    Uzyskanie współfinansowania z Unii Europejskiej to zabieg, który często może p...